20140527_082338

Šiltas antradienio rytas 1 d klasėje prasidėjo kiek kitaip  nei įprastai… „Į klasę atvyko svečių, – pasakė mokytoja.“ Vaikai sukluso, kas toks ankstyvas šį vasarišką rytą. Sutūpę į ratą išklausėme mokytojos perskaityto D. Mrazkovos pasakojimo „Aš“ ir išvydome iš mažos dėželės išskrendantį drugelį. Taip, Taip! Drugelį. Tropinį drugelį! Apsukęs keletą ratų klasėje, jis nutūpė mergaitei ant peties. Kiek džiaugsmo, kaip smagu susipažinti su drugeliu! Kadangi jis buvo šiek tiek praalkęs, pavaišinome jį apelsinu, stebėjome kaip drugelis siurbia vaisiaus nektarą. Buvo tikrai labai įdomi dienos pradžia.


Atnaujinta: 2014/08/26

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė