3a klasės mokiniai džiaugiasi turėję įdomią išvyką. Jie lankėsi Vilniaus miesto savivaldybėje. Grožėdamiesi iš pastato viršutinio aukšto atsiveriančia ypatinga Vilniaus panorama, mokiniai bandė surasti savo mokyklą. Trečiokai taip pat vaikščiojo po savivaldybės patalpas, lankėsi tarybos posėdžių salėje. Mokiniai sužinojo įdomių dalykų: pastato aukštį, kad čia dirba apie 900 darbuotojų ir kad savivaldybės atstovaujamoji valdžia – Vilniaus miesto savivaldybės taryba. Vaikus pradžiugino tai, kad pamatė Vilniaus merą ir galėjo su juo pasisveikinti.

Rasa Kacevičiūtė

Atnaujinta: 2019/04/30

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“