IMG_12132016 m. rugsėjo 8 d. Vilniuje, LITEXPO rūmuose, jau antrą kartą vyko didžiausias Baltijos regione informacinių technologijų bei verslumo renginys #SWITCH! Jame kartu su auklėtoja apsilankė ir 3 b kl. mokiniai. Jie išbandė naujausių technologijų išradimus. Vaikai su planšetiniais kompiuteriais dalyvavo programavimo pamokoje, kurioje siekė Gineso rekordo.

Gineso rekordą pasiekė daugiau nei 700 dalyvavusių 7–13 m. mokinių.

 

Mokytoja Audronė Sakalauskaitė

Parodos akimirkos:

IMG_1191    IMG_1182

 [gview file=”https://basanaviciausprogimnazija.lt/wp-content/uploads/2016/09/Pažymėjimas.pdf”]


Atnaujinta: 2016/09/12

Jums taip pat patiks

Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines
Progimnazijos prancūzų kalbos mokytojos atstovavo Lietuvai Europos Tarybos šiuolaikinių kalbų centro renginyje.
Rudens šypsenos