Projekte ,,Lino pasaka” 3a klasės mokiniai pristatė lietuvių liaudies papročius. Šis renginys, skirtas atkurtos Lietuvos šimtmečiui, skatino mokinius labiau domėtis lietuvių tradicijomis. Buvo aiškinamasi, kaip senovėje apdorodavo liną. Dalyviai pasakojo ne tik apie praeitį, kaip žmonės linus sėjo, augino, rovė, džiovino, balino, audė ir pritaikė, bet ir apie dabartį – mokiniai demonstravo madas. Trečiokai dainavo sutartines apie liną, šoko liaudies žaidimus, pateikė klausytojams klausimų ir mįslių. Vaikai šiam renginiui specialiai siuvosi drabužius iš lino, gamino lino šakeles ir žiedelius.

3a klasės mokinukai šią programą parodė tėveliams ir seneliams, taip pat jie planuoja pralinksminti ir tremtinius.

Džiaugiamės, kad savo pasirodymu suteikėme džiaugsmo, malonių įspūdžių tėveliams bei pradinių klasių moksleiviams.

3a klasės mokytoja  Rasa KacevičiūtėAtnaujinta: 2018/12/04

Jums taip pat patiks

Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą
Informacija būsimų penktokų tėvams
Informacija būsimų penktokų tėvams
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena