seima

Spalio mėnesį mūsų progimnazijoje vyko Tėvystės įgūdžių tobulinimo mokyklos užsiėmimai. Jie buvo skirti 1 – 5 klasių mokinių tėvams, norintiems geriau suprasti, pažinti savo vaikus, pagerinti tarpusavio ryšį ir išmokti pozityvios disciplinos.

Mokymai vyko 2 grupėms tėvų. Tėveliai klausėsi paskaitų, diskutavo, aptarinėjo įvairias situacijas,  iškylančias auklėjant vaikus, atlikinėjo namų darbus, kuriuos aptardavo kitų susitikimų metu. Nors užsiėmimai buvo ilgi (vyko vakarais po 3 valandas), tėveliai teigė, kad laikas juose neprailgdavo. Taip pat nudžiugino kai kurių tikrai labai užsiėmusių tėvelių pastebėjimai: nors kartais atrodo sunku, tačiau norint laiko užsiėmimams, kaip ir buvimui su vaikais, tikrai galima rasti. Pagrindinė užsiėmimų pabaigos mintis buvo ta, kad svarbu išmoktų ir pakartotų dalykų nepamiršti ir toliau juos naudoti, o svarbiausia – gebėti džiaugtis buvimu su vaikais.

 Psichologė Eglė Čerkauskienė


Atnaujinta: 2013/11/07

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama