festivalis-10
Kovo 18 dieną Jono Basanavičiaus gimnazijoje vykusioje teatro šventėje „Répétition générale“ mūsų mokyklos teatro prancūzų kalba būrelis parodė spektaklį, pastatytą pagal Charles Perrault pasaką „Le petit poucet“. Taip pat dalyvavo 7a klasės mokiniai ir šventėje suvaidino spektaklį „Il faut proteger les animaux”( Reikia saugoti gyvūnus).

Šventėje dalyvavo Simono Daukanto gimnazijos, Atviro jaunimo centro”Mes” ir Jeruzalės mokyklos teatro studijos „M”, Vasilijaus Kačalovo gimnazijos, Šv.Kristoforo gimnazijos, Vilniaus prancūzų mokyklos Montesquieu ir Jono Basanavičiaus gimnazijos jaunieji aktoriai. Juos sveikino bei daug  vertingų patarimų  davė Prancūzijos ambasados atašė Luc Aubry. Visi  dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis, o jų vadovai – padėkos raštais.


Atnaujinta: 2015/03/31

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“