_dsc0050

Kovo 13 dieną dalyvavome tradicinėje frankofoniško teatro šventėje „Répétition générale”, kuri vyko Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijoje. Šiemet savo spektaklius prancūzų kalba parodė jaunieji aktoriai iš Abraomo Kulviečio vidurinės mokyklos, S. Daukanto gimnazijos, J. Basanavičiaus progimnazijos (vaidino 6a klasės mokiniai), Prancūzų mokyklos Vilniuje, Šv. Kristoforo gimnazijos ir J. Basanavičiaus gimnazijos. Mūsų progimnazijos mokiniai parodė spektaklį „Le Petit Poucet”. Šventė paliko didžiulį įspūdį, stengsimės paruošti spektaklį ir kitiems metams.

Prancūzų kalbos mokytoja Danutė Stankaitienė

 


Atnaujinta: 2014/03/18

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė