2017 metai paskelbti Piliakalnių metais. Mūsų progimnazijos etnokultūros būrelio nariai dalyvavo Vilniaus jaunųjų turistų centro rengiamame tautosakos konkurse ,,Piliakalniai legendų skambesy“. 6 d, 6 b ir 6 c klasių vaikai (Austėja, Daiva, Orinta, Džeivyda, Junda, Onutė, Matas) įdomiai suvaidino Luokavos kalno legendą ir laimėjo ketvirtą vietą. Keturios Vilniaus miesto jaunųjų kraštotyrininkų komandos buvo pakviestos vykti į Kauną, į tautosakos festivalį ,,Senolių godos. Piliakalnių legendos“. Laimėjome linksmiausios inscenizacijos nominaciją. Būdami Kaune, aplankėme ir ,,Baltijos“ cirko muziejų. Pirmiausia stebėjome jų pasirodymą, o paskui patys pabandėme atlikti kai kuriuos triukus.

Etnokultūros būrelio vadovė Marija Mašanauskienė

Akimirkos:

Atnaujinta: 2017/04/20

Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”