20161201_115143

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos etnokultūros būrelio nariai dalyvavo moksleivių Advento-Kalėdų laikotarpio tautosakos bei tautodailės konkurse LELIUMOJ, kurį organizavo Vilniaus etninės kultūros centras. Tautodailės konkurse dalyvavo net 7 mūsų progimnazijos šeštokai: Austėja Mačiunskaitė, Monika Stučkaitė, Orinta Jankūnaitė, Matas Dovydėnas, Emil Ostapko, Daiva Radžiukynaitė, penktokė Liepa Čepulionytė. Jie nupynė šiaudinių žaisliukų – širdelių ir angeliukų. Jais papuošė eglės šaką Žvėryno gimnazijoje. Net 14 mokyklų mokiniai puošė eglių šakas savo darbo žaisliukais, bet mūsų šaka atrodė tradiciškiausiai, nes ant jos kabėjo net 42 mokinių pinti šiaudo geltoniu spindintys žaisliukai. Visi dalyviai gavo padėkas.

 

Etnokultūros būrelio vadovė Marija Mašanauskienė

 

Akimirkos:

Jums taip pat patiks

Paskaita ketvirtokams  -,,Kodėl žmonės valgo?“
Paskaita ketvirtokams -,,Kodėl žmonės valgo?“
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams