Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija 2017-2020 mokslo metais dalyvauja tarptautiniame ERASMUS+ projekte BORN TO READ kartu su Latvijos, Italijos, Vengrijos, Bulgarijos ir Ispanijos mokyklomis. Kovo mėnesio 4-9 dienomis keturi 5C klasės mokiniai Ugnė Burovaitė, Dominyka Almanytė, Domantas Mateika ir Matas Antanas Giedraitis, kurie dalyvauja šiame projekte, buvo išvykę į Italijos mokyklą kartu su anglų kalbos mokytoja-projekto koordinatore Asta Pleckevičiene, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Rakauskiene bei direktoriaus pavaduotoja neformaliam ugdymui Donata Vaičiuliene.

Mūsų mokyklos mokiniai buvo apdovanoti diplomais bei knygomis už puikų filmą, kurį sukūrėme Jingle Bells konkursui „My favourite book hero“, taip kartu su kitų šalių mokiniais kartu kūrė bendrą istoriją apie 6 šalių herojus, iliustravo bei įrašė audio knygą. Jie taip pat visą savaitę bendravo vieni su kitais, susipažino su Italijos miesto Turino kultūra, istoriniais objektais, lankėsi miesto merijoje bei susipažino su Turino miesto mere. Dienos metu visi ragavome Italijos mokyklos mokiniams gaminamą maistą, o vakarais visų šalių mokiniai ir mokytojai vakarieniavo kartu skanaudami itališkus patiekalus. Mokinių mobilumas suteikia mokiniams galimybę pažinti kitų šalių vaikus, bendrauti su jais, mokytis ir dirbti kartu. Šie tarptautiškumą skatinatys projektai leidžia priartinti Europos šalių mokytojus ir mokinius vienus prie kitų.

 

Asta Pleckevičienė, anglų kalbos mokytoja

Erasmus+ projekto koordinatorė

  

Atnaujinta: 2018/04/05

Jums taip pat patiks

Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą
Informacija būsimų penktokų tėvams
Informacija būsimų penktokų tėvams
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena