Poezija yra neatsiejama vaikystės dalis. Eilėraščiai ne tik ugdo kalbos suvokimą ir pajautimą, gerą skonį, bet ir tampa vaikystės prisiminimu ir simboliu – dalyku, kurį įsidedame į paslapčių dėžutę ir retkarčiais ištraukiame, kai liūdna.

Mūsų progimnazijoje įvyko Tarptautinis pradinių klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkursas „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“. Organizatorių rankas pasiekė daugiau nei 300 originalių, įdomių, kūrybiškų darbų. Darbai atkeliavo iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių mokyklų. Labai džiugu, kad lietuvių poezija skaitoma vaikų ir už Atlanto – JAV lituanistinėje mokykloje.

Skelbiame šio konkurso laureatus:

»Utenos Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus mokinė Martyna 7m., mokytoja Loreta.

»Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ mokinė Eglė 7m., mokytoja Aušra ir Jolanta.

»Vitlio licėjaus mokinė Aistė 7m., mokytoja Lina.

»Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos mokinė Nelija 8m., mokytoja Daina.

»Klaipėdos „Gilijos“ pradinės mokyklos mokinys Eimantas 8m., mokytoja Jūratė.

»Kretingos rajono Darbėnų gimnazijos mokinė Milita 8m., mokytoja Indrė.

»Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazijos mokinė Samantė 9m., mokytoja Vandutė.

»Klaipėdos Vydūno gimnazijos mokinė Gaudrė 9m., mokytoja Aurelija ir Daiva.

»Klaipėdos „Pajūrio“ progimnazijos mokinė Viktorija 9m., mokytoja Solveiga.

»Atlantos lituanistinės mokyklos „Saulė“ Džordžijos valstijos, JAV mokinė Gabrielė 9m., mokytoja Renata ir Sigita.

»Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazijos mokinė Paulina 10m., mokytoja Lilija.

»Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazijos mokinė Ema 10m., mokytoja Alina

»Vilniaus Tuskulėnų gimnazijos mokinys mokinys Mykolas, mokytoja Edita.

»Atlantos lituanistinės mokyklos „Saulės“ Džordžijos valstijos, JAV mokinė Lukas 11m., mokytoja Renata ir Sigita.

Tarptautinio pradinių klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ organizatorės džiaugiasi ir dėkoja visiems dalyvavusiems. Linkime ir toliau domėtis, skaityti, kurti, ieškoti, atrasti, džiaugtis, dalintis meile lietuviškai poezijai visame pasaulyje.

Iki malonių susitikimų kituose konkursuose!

Organizatorės Vilma, Jolanta ir Inga

Atnaujinta: 2024/02/28

STREAM konkursas
Septintų klasių STEAM kelionė arba gamtamokslės pamokos „be sienų”