KingsKings – tai tarptautinės olimpiados, organizuojamos Estijoje, Gruzijoje
ir Lenkijoje. Olimpiadose gali dalyvauti visi mokiniai, jomis siekiama
pagerinti mokymosi rezultatus ir leisti pasiruošti svarbiausiems
akademiniams iššūkiams.Kiekvienais metais dalyvių skaičius auga, o šiais jis sieks 300 000 mokinių. Nuo šių metų Kings olimpiada yra organizuojama ir Lietuvoje, todėl skleidžiame žinią mokiniams bei mokykloms – stengiamės, jog visi sužinotų apie galimybę pasitikrinti savo jėgas ir nepraleistų tokios progos. Artimiausiu metu lankysime Vilniaus mokyklas ir norėtume suteikti daugiau informacijos apie šį projektą apsilankymo metu.

Daugiau informacijos apie organizuojamas olimpiadas jau galite rasti
adresu www.Kings.lt.

Jau paskelbtos pavyzdinės olimpiados užduotys, jas rasite adresu http://kings.lt/pasirengimas.

Atnaujinta: 2016/03/29

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama