img_1824

Kovo  12 dieną mūsų  mokyklos  8B  klasės  mokiniai  Barbora,  Vaiva Ona, Rokas, Paulius ir Saulius (komanda  „Leborps“) dalyvavo tarpmokyklinėje viktorinoje „Protų mūšis“ ir laimėjo  I  vietą. Viktoriną  organizavo Vilniaus Naujamiesčio moksleivių namai. Iš viso varžėsi penkios Vilniaus miesto mokinių komandos. Viktorina vyko penkiais etapais.

Mokiniai atsakė į  įvairių mokslo ir meno sričių klausimus.  Visi  dalyviai  buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis, o I ir II vietos komandoms laimėtojams įteikti prizai.

Chemijos mokytoja Irena Stalnionienė

Atnaujinta: 2014/03/18

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena