008

3b klasės mokiniai lapkričio 25 dieną dalyvavo stiklinio kalėdinio žaislo tapybos pamokoje, kurią organizavo Klavdijevo kalėdinių papuošimų gamykla „Santa Klaus“ (Kijevas, Ukraina).

Kiekvienas mokinys galėjo pats papuošti Kalėdų žaislą, parašyti sveikinimą savo tėvams ar draugams. Ant žaislo vaikai piešė susikaupę, atidžiai, įdėjo daug pastangų, atskleidė savo kūrybines galias. Jie mėgavosi atliktu darbu, buvo laimingi ir patenkinti savo darbo rezultatais, o ypač tuo, kad galėjo nors mažu indėliu paremti Ukrainos vaikus.

Mokytoja Aldona Barišauskienė


Atnaujinta: 2014/12/02

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“