Išvykų dieną 7 c klasės mokiniai vyko į Neries regioninį parką, netoli Šilėnų kaimo, padėti išsaugoti lietuviškų orchidėjų pievą. Miškininkai išpjovė daug karklų, o mes turėjome juos išnešti į pievos pakraštį. Šis darbas čia vykdomas jau antrus metus. Deja, pieva buvo labai šlapia, o mes ne visi turėjome tinkamą avalynę. Dirbome, keisdamiesi guminiais batais. Galime pasidžiaugti, kad pusę nupjautų karklų tikrai išnešėme, bet jų dar liko kitiems talkininkams. Štai kelios nuotraukos iš talkos ir aplankyto Naujosios Rėvos piliakalnio.

Parengė Marija Mašanauskienė

 

Akimirkos:

 


Atnaujinta: 2017/04/21

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines