img_00452016 m. gruodžio 16 d. popietę mūsų progimnazijoje vyko konkursas „Talentai 2016“. Tai buvo nuostabi šventė, padovanojusi visiems puikią nuotaiką. Savo talentais gausų žiūrovų būrį žavėjo 5–8 klasių mokiniai. Jie dainavo, šoko, grojo fortepijonu, smuiku, gitara. Šventę stebėjo ir dalyvius plojimais palaikė ne tik mokiniai, mokytojai, bet ir tėveliai. Niekas neliko nepastebėtas, visi talentų konkurso dalyviai buvo apdovanoti už gražiausius, kūrybiškiausius pasirodymus.

Mokytoja Asta Šalkauskaitė

Akimirkos:

Atnaujinta: 2016/12/19

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”