IMG_0313Š.m. spalio 22 dieną mūsų mokyklą aplankė švietimo ekspertų delegacija iš Mongolijos. Susitikimą organizavo Ugdymo inovacijų centras ir jo  direktorė Regina Sabaliauskienė. Svečiai domėjosi, kaip pradinėse klasėse diegiama metodika „Gera pradžia“, kuri vadovaujasi kokybiškos pedagogikos principais, į vaiką orientuotu ugdymu.

Švietimo ekspertai iš Mongolijos lankėsi atvirose pamokose.  3 b klasėje stebėjo Ryto ratą ir matematikos pamoką (mokyt. Elena Palikevičienė), 4b klasėje stebėjo darbą grupėse lietuvių kalbos pamokoje (mokyt. Aldona Barišauskienė), 4d klasėje stabėjo integruotą pasaulio pažinimo, muzikos ir lietuvių kalbos pamoką (mokyt. Jolita Piliponienė). Svečiai aplankė ir kitas „Geros pradžios“ klases. Pasidalinome patirtimi apie klasių aplinkos kūrimą.

IMAG7787 IMAG7790

Susirinkę prie apskritojo stalo, diskutavome tema „Bendruomenės telkimas“. Mokytojos Daiva Semaškienė, Audronė Sakalauskaitė pristatė projektą „Žalioji savaitė“, kuris vyksta dėka klasės bendruomenės bendravimo ir bendradarbiavimo. Diskusija vyko draugiškai. Aptarėme dalykus, kurie yra panašūs ir skirtingi mūsų šalyse. Supratome svarbiausią, jog visi turime bendrą tikslą – sėkmingai diegiant metodiką „Gera pradžia“,  kurti šiuolaikišką, orientuotą į vaiką pradinę mokyklą.

Atnaujinta: 2015/10/29