IMG_0313Š.m. spalio 22 dieną mūsų mokyklą aplankė švietimo ekspertų delegacija iš Mongolijos. Susitikimą organizavo Ugdymo inovacijų centras ir jo  direktorė Regina Sabaliauskienė. Svečiai domėjosi, kaip pradinėse klasėse diegiama metodika „Gera pradžia“, kuri vadovaujasi kokybiškos pedagogikos principais, į vaiką orientuotu ugdymu.

Švietimo ekspertai iš Mongolijos lankėsi atvirose pamokose.  3 b klasėje stebėjo Ryto ratą ir matematikos pamoką (mokyt. Elena Palikevičienė), 4b klasėje stebėjo darbą grupėse lietuvių kalbos pamokoje (mokyt. Aldona Barišauskienė), 4d klasėje stabėjo integruotą pasaulio pažinimo, muzikos ir lietuvių kalbos pamoką (mokyt. Jolita Piliponienė). Svečiai aplankė ir kitas „Geros pradžios“ klases. Pasidalinome patirtimi apie klasių aplinkos kūrimą.

IMAG7787 IMAG7790

Susirinkę prie apskritojo stalo, diskutavome tema „Bendruomenės telkimas“. Mokytojos Daiva Semaškienė, Audronė Sakalauskaitė pristatė projektą „Žalioji savaitė“, kuris vyksta dėka klasės bendruomenės bendravimo ir bendradarbiavimo. Diskusija vyko draugiškai. Aptarėme dalykus, kurie yra panašūs ir skirtingi mūsų šalyse. Supratome svarbiausią, jog visi turime bendrą tikslą – sėkmingai diegiant metodiką „Gera pradžia“,  kurti šiuolaikišką, orientuotą į vaiką pradinę mokyklą.

IMG_0296 IMG_0284 IMG_0274 IMG_0262

Atnaujinta: 2015/10/29

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena