????????

Balandžio mėnesį Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos anglakalbio laikraščio „The Voice“ kūrybinė grupė kartu su Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Vilniuje organizavo rašinio, skirto Žemės dienai paminėti, konkursą. Jame aktyviai dalyvavo mokiniai: rašė straipsnius apie klimato kaitą, vandens, oro ir žemės taršą, nykstančių gyvūnų rūšių apsaugą,  siūlė variantus ir ieškojo naujų galimybių spręsti gamtos užterštumo problemoms.

Balandžio 22 d. konkurso dalyviai buvo pakviesti į Amerikos ambasadą Vilniuje, kur įvyko Žemės dienai paminėti skirtas renginys: žiūrėjome pristatymą apie klimato kaitą pasaulyje, vėliau vyko diskusija apie gamtos apsaugą ir problemas, su kuriomis susiduria pasaulio gyventojai.

Renginio metu JAV ambasados kultūros atašė Sarah Talalay paskelbė konkurso nugalėtojus ir juos apdovanojo diplomais bei prizais.

Sveikiname ir didžiuojamės mūsų laimėtojais:

1 vieta – Vakarė Kuklytė (7c klasė)

http://thevoice.space/2016/04/animals-matter-do-we-care-by-vakare-kuklyte/

2 vieta – Emilija Jokūbauskaitė (7b klasė)

http://thevoice.space/2016/04/climate-change-effects-in-lithuania-by-emma/

3 vieta – Audrė Baublytė (7d klasė)

http://thevoice.space/2016/04/what-it-feels-to-be-a-bear-these-days-by-audre-baublyte/

Parengė Vitalija Kliasčiūtė ir Lina Sudintienė

 

 

Konkurso akimirkos:

????????   ????????

????????   ????????

????????

Atnaujinta: 2016/05/02

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”