8 d klasės mokiniai Pijus ir Redas, kartu su fizikos  mokytoja Daina ir biologijos mokytoja Jūrate, dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Open Readings 2021“.

Mokiniai konferencijos metu pristatė savo mokslinį – tiriamąjį darbą „THE CARRYING CAPACITY OF PLANTS“.  Konferencija vyko tik anglų kalba, todėl labai džiaugiamės mokinių pademonstruotomis ne tik gamtamokslinėmis  bet ir puikiomis anglų kalbos žiniomis. Mūsų mokiniai buvo vieninteliai, kurie atstovavo Lietuvos progimnazijas ir pristatinėjo darbą kartu su gimnazistais ir profesinių mokyklų atstovais. Labai džiaugiamės, kad mūsų mokykloje mokosi drąsūs, žingeidūs ir kūrybiški  mokiniai.

 

 

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas