8 d klasės mokiniai Pijus ir Redas, kartu su fizikos  mokytoja Daina ir biologijos mokytoja Jūrate, dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Open Readings 2021”.

Mokiniai konferencijos metu pristatė savo mokslinį – tiriamąjį darbą „THE CARRYING CAPACITY OF PLANTS”.  Konferencija vyko tik anglų kalba, todėl labai džiaugiamės mokinių pademonstruotomis ne tik gamtamokslinėmis  bet ir puikiomis anglų kalbos žiniomis. Mūsų mokiniai buvo vieninteliai, kurie atstovavo Lietuvos progimnazijas ir pristatinėjo darbą kartu su gimnazistais ir profesinių mokyklų atstovais. Labai džiaugiamės, kad mūsų mokykloje mokosi drąsūs, žingeidūs ir kūrybiški  mokiniai.

 

 

Atnaujinta: 2021/03/17

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Be patyčių
Be patyčių