IMG_0760

Gegužės 9 d. 15 val. mūsų mokyklos aktų salėje dunksėjo krepšinio kamuoliai. Vilniaus miesto mokyklų krepšinio žaidynėse „Naturalis“, kuriose dalyvavo 2004 metais gimę ir jaunesni mokiniai, susitiko Jono Basanavičiaus ir „Ąžuolyno“ progimnazijų komandos. Mūsų mokyklai atstovavo šie mokiniai: Vasaris Knizleris, Vilius Šimelis, Algirdas Paulauskas, Matas Matulevičius, Gediminas Vaitulionis, Simonas Dovydas Lanauskas, Matas Makarskas, Baltrus Alksninis, Nojus Mockevičius, Benjaminas Brasiūnas, Adomas Klinga ir Linas Mažeika. Šį kartą teko pripažinti varžovų pranašumą.

 

Direktoriaus pavaduotoja neformaliam ugdymui

 

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas