IMG_0760

Gegužės 9 d. 15 val. mūsų mokyklos aktų salėje dunksėjo krepšinio kamuoliai. Vilniaus miesto mokyklų krepšinio žaidynėse „Naturalis“, kuriose dalyvavo 2004 metais gimę ir jaunesni mokiniai, susitiko Jono Basanavičiaus ir „Ąžuolyno“ progimnazijų komandos. Mūsų mokyklai atstovavo šie mokiniai: Vasaris Knizleris, Vilius Šimelis, Algirdas Paulauskas, Matas Matulevičius, Gediminas Vaitulionis, Simonas Dovydas Lanauskas, Matas Makarskas, Baltrus Alksninis, Nojus Mockevičius, Benjaminas Brasiūnas, Adomas Klinga ir Linas Mažeika. Šį kartą teko pripažinti varžovų pranašumą.

 

Direktoriaus pavaduotoja neformaliam ugdymui

 

Atnaujinta: 2016/05/11

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė