10340467-3d-illustration-of-a-gold-feather-for-a-pen-on-a-white-backgroundBalandžio 12 d. Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazijoje vyko 5 klasių mokinių diktanto konkursas „Auksinė plunksna“. Konkurse dalyvavo patys raštingiausi Vilniaus mokyklų penktokai. Mūsų progimnazijai atstovavo Donata Jackevičiūtė (5 c kl.), Arija Čepaitytė (5a kl.) ir Austėja Mačiunskaitė (5d kl.). Jos yra mūsų mokyklos konkurso nugalėtojos. „Auksinėje plunksnoje“ puikiai sekėsi 5d kl. mokinei Austėjai Mačiunskaitei. Ji laimėjo II-ąją vietą.

Nuoširdžiai sveikiname laureatę ir linkime sėkmės kituose konkursuose bei olimpiadose.

 

Lietuvių kalbos mokytoja G. Rukšėnienė


Atnaujinta: 2016/04/20

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė