10340467-3d-illustration-of-a-gold-feather-for-a-pen-on-a-white-backgroundBalandžio 12 d. Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazijoje vyko 5 klasių mokinių diktanto konkursas „Auksinė plunksna“. Konkurse dalyvavo patys raštingiausi Vilniaus mokyklų penktokai. Mūsų progimnazijai atstovavo Donata Jackevičiūtė (5 c kl.), Arija Čepaitytė (5a kl.) ir Austėja Mačiunskaitė (5d kl.). Jos yra mūsų mokyklos konkurso nugalėtojos. „Auksinėje plunksnoje“ puikiai sekėsi 5d kl. mokinei Austėjai Mačiunskaitei. Ji laimėjo II-ąją vietą.

Nuoširdžiai sveikiname laureatę ir linkime sėkmės kituose konkursuose bei olimpiadose.

 

Lietuvių kalbos mokytoja G. Rukšėnienė

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas