10340467-3d-illustration-of-a-gold-feather-for-a-pen-on-a-white-backgroundBalandžio 12 d. Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazijoje vyko 5 klasių mokinių diktanto konkursas „Auksinė plunksna“. Konkurse dalyvavo patys raštingiausi Vilniaus mokyklų penktokai. Mūsų progimnazijai atstovavo Donata Jackevičiūtė (5 c kl.), Arija Čepaitytė (5a kl.) ir Austėja Mačiunskaitė (5d kl.). Jos yra mūsų mokyklos konkurso nugalėtojos. „Auksinėje plunksnoje“ puikiai sekėsi 5d kl. mokinei Austėjai Mačiunskaitei. Ji laimėjo II-ąją vietą.

Nuoširdžiai sveikiname laureatę ir linkime sėkmės kituose konkursuose bei olimpiadose.

 

Lietuvių kalbos mokytoja G. Rukšėnienė


Atnaujinta: 2016/04/20

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”