dscf1840

Vasario mėnuo mūsų progimnazijoje paskelbtas sveikatingumo mėnesiu. Todėl vasario 22 d. grupelė 7a ir 7c klasių mokinių su auklėtojomis Zita Didikiene ir Marija Mašanauskiene išėjo į žygį – pasivaikščioti po Karoliniškių mikrorajono mišką. Oras buvo gražus, pavasariškas. Suradome aikštelę ir visi linksmai nusiteikę pradėjome kurti laužą. Tik po geros valandos pavyko jį įkurti. Išsivirėme sveikos pušų spyglių arbatos, pasistiprinome, pasportavome.

Nusileidę prie sraunaus Sudervėlės upelio, pasigrožėjome juo. Deja, vienoj vietoj matėme, kad upelyje primesta padangų, kitoj – plastikinių butelių… Nemažai šiukšlių matėme ir miške. Kažkuris iš vaikų pasakė: „Jeigu žmonės nešiukšlintų, tai ir talkų ,,DAROM“ nereikėtų“. Gryna tiesa!

Marija Mašanauskienė


Atnaujinta: 2014/02/24

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė