zuikis

„Šimtas zuikių susirinko, net žalia girelė linko. Pakalbėję, pasitarę, jie mokyklą atidarė.“ Šios daugeliui žinomos Eduardo Mieželaičio poemos vaikams „Zuikis puikis“ eilutės vasario 26 dieną (ketvirtadienį) 11 valandą skambėjo progimnazijos aktų salėje. 1-2 klasių mokinius aplankė Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistai, kurie pristatė naują pamokančią istoriją – kamerinę Sigito Mickio operą vaikams „Zuikis puikis“. 


Atnaujinta: 2015/02/27

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines