Velykų belaukiant, 4č ir 4n vyko į Zarasų rajone esančią Čičirio kaimo turizmo sodybą, kur jų laukė Velykų bobutė. Sodyba įsikūrusi nuostabioje atokioje vietoje prie ežero. Aplinka visus sužavėjo, nes vaikai turėjo galimybę pakvėpuoti grynu oru, pabūti gamtos apsuptyje. 

Vaikai būrėsi į komandas, kad galėtų grupėse spręsti užduotis, ieškojo lizdelyje velykės paslėpto kiaušinio, turėjo galimybę pamatyti net dvidešimt triušių, pašaudyti iš lanko, pabendrauti su Velykų bobute, kuri parodė vaikams, kaip žolelėmis dažyti margučius.

Taip pat ekskursijos dalyviai laipiojo alpinistinėmis sienomis ir žaidė kopėtėlių golfą. Grįžome pro autobuso langą stebėdami, kaip mus lydi sakalas, gervės, gandrai ir kiti paukščiai. Šeimininkai visus pamaitino nuostabaus skonio patiekalais (ant ugnies keptu plovu ir velykiniu pyragu), o motina gamta – grynu oru. Ekskursiją visi baigė kupini gerų emocijų.

 Laura ZaveckaitėAtnaujinta: 2023/04/05

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama