image (3)Šiltą rugsėjo 11-osios popietę 6 D klasės valandėlėje  apsilankė svečias. Tai žymus Lietuvos chemikas, tirpalo komponentų sąveikos su nusodinamo metalo paviršiumi radiometrinių tyrimų Lietuvoje patriarchas Juozas Butkevičius. Garbus svečias papasakojo apie neuronų įtaką mokymuisi, jų lavinimo rezultatus.

Patarė, kada geriausia mokytis, ką reikia valgyti, kad būtų lengviau įsiminti. J. Butkevičiaus pasakojamus įdomius dalykus vieni mokiniai suprato, kitiems buvo sunkiau suvokti. Susitikimą organizavo mokinės mama Meilė Juršėnienė. Paskaitos klausė ir su svečiu bendravo progimnazijos direktorė G .Šoblickienė.

image (8) image (1)

Atnaujinta: 2015/10/13

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”