2017 m. kovo 21 d. mūsų mokykloje svečiavosi pulkininkas Jean-Marc Bouillet, dabar užimantis NATO Energetinio saugumo kompetencijos centro direktoriaus pavaduotojo pareigas. Svečias mielai sutiko papasakoti apie savo tėvynę Prancūziją, gimtąjį regioną Provansą, savo pomėgius ir tiesiog pabendrauti su 6–7 klasių mokiniais prancūziškai. Susirinkusius nustebino ne tik svečio uniforma, bet ir tai, ką jis mums papasakojo. Jis kalbėjo apie žymiausias Prancūzijos vietas ir apie išskirtinius jos regionus. Ypač šiltai svečias mums pasakojo apie gimtąjį miestą Nicą. Jis nepamiršo paminėti ir daugelio prancūzų pomėgio – skaityti komiksus. Iš šio susitikimo mes daug išmokome, sužinojome įdomių faktų apie Prancūziją ir papildėme savo prancūzų kalbos žinias.

6 b klasės mokinė Smiltė Vaišvilaitė

 

 

 


Atnaujinta: 2017/03/27

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!