2017 m. kovo 21 d. mūsų mokykloje svečiavosi pulkininkas Jean-Marc Bouillet, dabar užimantis NATO Energetinio saugumo kompetencijos centro direktoriaus pavaduotojo pareigas. Svečias mielai sutiko papasakoti apie savo tėvynę Prancūziją, gimtąjį regioną Provansą, savo pomėgius ir tiesiog pabendrauti su 6–7 klasių mokiniais prancūziškai. Susirinkusius nustebino ne tik svečio uniforma, bet ir tai, ką jis mums papasakojo. Jis kalbėjo apie žymiausias Prancūzijos vietas ir apie išskirtinius jos regionus. Ypač šiltai svečias mums pasakojo apie gimtąjį miestą Nicą. Jis nepamiršo paminėti ir daugelio prancūzų pomėgio – skaityti komiksus. Iš šio susitikimo mes daug išmokome, sužinojome įdomių faktų apie Prancūziją ir papildėme savo prancūzų kalbos žinias.

6 b klasės mokinė Smiltė Vaišvilaitė

 

 

 


Atnaujinta: 2017/03/27

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”