Šių metų lapkričio 7 d. 8b klasės valandėlėje svečiavosi mažmeninių parduotuvių tinklo Baltarusijoje generalinė rinkodaros direktorė Daina Markiniene. Šį susitikimą oragnizavo rusų k. mokytoja Laima Barauskienė ir 8b klasės auklėtoja, dailės mokytoja Jolita Šakočiuvienė.

Susitikimo metu viešnia dalijosi patirtimi, įdomiai pasakojo apie savo gyvenimo ir karjeros kelią, patirtus sunkumus derinant mokslą ir šeimą. Vyko diskusija apie tai, į kokius dalykus mokykloje reikėtų atkreipti didesnį dėmesį, norint pasirinkti verslininko kelią. Mokiniai uždavinėjo klausimus, domėjosi jos darbu, juokavo.

Klasės valandėlė prabėgo nepastebimai greitai ir nesinorėjo atsisveikinti su maloniu ir šiltu svečiu.

 

Jolita  Šakočiuvienė


Atnaujinta: 2013/11/13

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”