2017 m. kovo 24 d. į Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnaziją buvo atvykęs profesionalus myTurm lektorius, koučeris, verslininkas Simonas Jakubauskas ir jo kolega Danielius, besimokantis dvyliktoje klasėje. Jie mokiniams vedė paskaitą apie karjeros pradžią ir jos planavimą, atsakė į vaikų užduotus klausimus. Pasibaigus paskaitai, 7 a klasės mokiniai dar ilgai kalbėjosi apie karjeros planus. Ši paskaita paliko jiems didžiulį įspūdį.

Parengė 7 a klasės mokinė Ugnė Juknaitė ir  klasės auklėtoja Rita Šatkauskienė

 

 

 


Atnaujinta: 2017/03/27

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”