Tautiškumas, pilietiškumas – jaunosios kartos misija. Šie žodžiai mūsų progimnazijos mokiniams nėra atsitiktiniai. Būdami J. Basanavičiaus vardo mokykla, skiepijame mokiniams patriotiškumo principus.

Apie šių vertybių bei pilietinio ugdymo svarbą sausio 11 d. kalbėjo 5 b klasės valandėlėje viešėjęs mokyklos tarybos pirmininkas bei Vilniaus 10-osios rinktinės šaulys Ramūnas Markovas. Svečias pristatė šaulių sąjungą, jos struktūrą bei veiklą. Mokiniai susidomėję klausėsi, vėliau mokėsi skaityti karinius žemėlapius, analizavo jų koordinates. Vaikai taip pat susipažino su kario ekipuote bei sužinojo, koks yra sauso maisto davinio skonis.

Tokie susitikimai pilietiškumo ugdymą mokiniams daro patrauklesnį ir įdomesnį. Dabar, kai kalbama apie įvairias grėsmes, saugumą ir patriotiškumo svarbą, ugdyti pilietiškumą bei bendruomeniškumą – vienas iš svarbiausių mūsų uždavinių.

 

5 b klasės vadovas V. Vošterys

 

Susitikimo akimirkos:Atnaujinta: 2017/01/16

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė