20161130_125906Lapkričio 30 d. 5 b klasės valandėlėje svečiavosi  atsargos pulkininkas Arūnas Dudavičius. Jis papasakojo  mokiniams apie Lietuvos kariuomenę, jos struktūrą,  karių kasdienybę. Svečias taip pat pabrėžė patriotinio  auklėjimo svarbą, teigdamas, kad tik žinodami savo istoriją,  mokėsime ją gerbti ir vertinti, kartu gerbdami ir savo šalį.   Mokiniai dalinosi savo mintimis apie tai, kodėl Lietuvai  reikalinga kariuomenė. Susitikimo pabaigoje aktyviausiai į klausimus atsakinėję  mokiniai gavo atminimo dovanėlių.

 

5 b klasės vadovas V. Vošterys


Atnaujinta: 2016/12/02

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines