img_0019Futbolas – vienas populiariausių pasaulio žaidimų, kuriuo ne vienas susižavi ar ima stebėti bent jau pasaulio čempionatų metu. Futbolu susidomėjo ir mūsų progimnazijos penktokai. Lapkričio 9 d. 5 b ir 5 c klasės valandėlėje svečiavosi žymus Lietuvos futbolininkas  Ričardas Zdančius ir futbolo treneris Stasys Petrauskas. Svečiai, savo pasakojimą pailiustruodami vaizdingais pavyzdžiais, pasakojo apie futbolo žaidimo subtilybes, trenenis parodė raudoną, geltoną korteles bei paaiškino jų reikšmes. 

Futbolininkas Ričardas Zdančius mokiniams papasakojo apie save, pasidalino prisiminimais iš tų laikų, kai žaidė Vilniaus „Žalgirio“ komandoje. Vaikai susidomėję klausėsi, uždavinėjo daugybę klausimų, į kuriuos svečiai kantriai atsakinėjo.

Pamokos pabaigoje buvo surengta viktorina, kurioje 5 b ir 5 c klasių mokiniai  pademonstravo savo žinias apie futbolą. Pranašesni pasirodė 5 b klasės mokiniai, vos vienu tašku aplenkę varžovus.

 

5 c klasės auklėtoja Asta Šalkauskaitė,

5 b klasės auklėtojas Vitalis Vošterys

 

Susitikimo akimirkos:

img_0009 img_0014  

img_0032 img_0043

img_0050


Atnaujinta: 2016/11/14

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama