Jau rytoj, kovo 1 dieną, nuo 9 val. pradedama elektroninė registracija į Vilniaus mokyklas – prašymus bus galima teikti internetu www.vilnius.lt/mokykla, registracija vyks nuolat,  todėl tėvams nereikės stovėti naktinėse eilėse prie mokyklų.

Būsimų pirmokų tėvai prašymus galės teikti iki pat gegužės 26 dienos (visi kiti prašymus galės pildyti nuolat), todėl savivaldybė kviečia neskubėti, įvertinti mokyklas, kurias norima pasirinkti, nes prašymo priėmimo laikas neturės jokios įtakos pirmumui.

Teikti prašymus bus galima užsiregistravus ir susikūrus paskyrą www.vilnius.lt, per elektroninę bankininkystę arba kitą elektroninės atpažinties priemonę. Popierinių prašymo formų nebeliko.

Viskas apie registraciją į mokyklas: http://www.vilnius.lt/index.php?3917773110.

Aktualus straipsnis apie registraciją Rytoj pradedama elektroninė registracija į Vilniaus mokyklas.

Prašome susipažinti su instrukcija, kaip užpildyti prašymą: https://darzelis.vilnius.lt/new/subsystems/darzeliai/files/mokyklos_project.mp4.

Kilus klausimams ar neaiškumams dėl prašymo pildymo, prašome skambinti telefonu 8 5 211 2204 arba rašykite el. paštu redmine@vilnius.lt (minėti kontaktai skirti tik įstaigoms, tėvai gali rašyti mokyklos@vilnius.lt, skambinti tel. 1664)

Priėmimo tvarkos klausimais kreipkitės į Aldoną Navickienę, tel. 8 5 211 2389.

 

Priėmimo tvarkos aprašas:

[gview file=”https://basanaviciausprogimnazija.lt/wp-content/uploads/2017/02/Tvarkos-aprasas-PRIEMIMUI-1.pdf”]


Atnaujinta: 2017/02/28

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!