img_7832

Šv. Valentino diena – įsimylėjėlių šventė – viena iš naujųjų tradicijų, atkeliavusių iš svetur, tačiau greitai prigijusi Lietuvoje. Tai ne tik meilės šventė, bet ir žmonių, kurie moka skleisti gėrį ir šilumą, diena.

Šiemet Vasario 14-osios rytas mūsų progimnazijoje prasidėjo šilta šypsena bei gražiais žodžiais. Mokykla buvo papuošta balionais, šventiškai nusiteikę mokiniai klijavo širdeles, zujo koridoriais dalindami atvirutes, dovanėles.

 Po pietų visi rinkosi į Šv. Valentino dienai skirtą renginį – šauniausios progimnazijos poros rinkimus. Smagiai nusiteikusios poros turėjo įveikti daug įvairių užduočių – kūrė sveikinimą, šokinėjo per šokdynę, surengė dizainerių šou. Dalyviai demonstravo neįtikėtiną kūrybiškumą ir išradingumą. Publika susižavėjusi palaikė juos audringais aplodismentais. Šauniausia progimnazijos pora tapo Vakarė Zuozaitė ir Nikita Černobrivec iš 6c klasės.

Po renginio mokiniai smagiai dūko diskotekoje. Tikime, kad Šv. Valentino dieną mūsų mokykloje kiekvienas jautėsi mylimas.

 

Asta Šalkauskaitė


Atnaujinta: 2014/02/15

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”