Vasario 14 d., nors ir žiemos atostogų metu, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos 5 p klasės mokiniai susirinko mokykloje paminėti šv. Valnetino ir Vasario 16 d. švenčių. Diena prasidėjo nuo šventinių pusryčių: vaikai gėrė arbatą, valgė savo keptus širdelių formos sausainėlius ir kitus gardumynus, dalijosi savo pagamintais atvirukais. Vėliau visi draugiškai iškeliavo aplankyti Antano Mončio skulptūrų parodos. Vaikai apžiūrėjo eksponuojamus kūrinius, atkeliavusius iš trijų privačių Prancūzijos kolekcijų bei muziejaus Palangoje. Mokiniams labai patiko netikėti menininko darbai, kurie gali keisti savo formą, judėti. Pažiūrėję parodą visi nuskubėjo į edukacijų salę, kur prasidėjo penktokų kūrybinis darbas. Besišnekučiuodami mokiniai piešė, karpė, klijavo, darė kartono koliažus pagal A. Mončio kūrybą. Prie pietų stalo visi pristatė savo darbus, nuoširdžiai dalijosi patirtimi bei netradiciškai paminėtos šv. Valentino dienos įspūdžiais.

Parengė 5 p klasės auklėtoja Donata Vaičiulienė

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2017/02/19

Jums taip pat patiks

Kaziuko mugė
Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai