Mokslas ir menas yra kūryba. Šios sritys tiesiogiai susijusios. Nenorėdama remtis stereotipais ir siekdama labiau pažinti savo mokinius, pasikviečiau 3a klasės mokinių tėvus asmeninių pokalbių. Kiekviena šeima pasirinko susitikimo su manimi laiką ir datą. Bendravimui skirtas pusvalandis dažnai virsdavo valanda. Pokalbių metu stengiausi pažinti ir kartu mokytis iš šeimų. Juos nuramindavau ir pradžiugindavau geru žodžiu apie vaiką. Mane domino, kokius sūnų ar dukrą tėvai mato namuose, aš atskleidžiau, kokie mokiniai būna mokykloje. Aptarėme asmenines savybes, sveikatą, vaiko gebėjimus, pasiekimus mokykloje, pomėgius.

Sutarimas ugdo draugystę. Tėveliai pokalbių metu pasidalino savo šeimos skauduliais, baimėmis. Drauge su kiekviena šeima mokėmės kurti.

Po šių 22 susitikimų labiau pažinau savo klasės bendruomenę. Supratau tėvų nerimą, patariau, kaip išspręsti susidariusias problemas, įveikti sunkumus. Svarbu, kad tėvai pasitiki pedagogu, o atviras pokalbis kuria stebuklus.

3a klasės mokytoja  Rasa   Kacevičiūtė

Atnaujinta: 2018/10/30

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”