IMG_00042015 m. vasario 19 d. 8 klasių mokiniai susitiko su žurnalistu, publicistu, kuris skaitė paskaitą „Kritinis mąstymas ir tikroji laisvė – kelias į laimę, sveikatą ir sėkmę“. Paskaita skirta mokinių sveikatos ir karjeros ugdymui. Juozas Dapšauskas pasakojo apie žalingų įpročių prevenciją bei  sveiką gyvenseną. Lektorius akcentavo kiekvieno žmogaus kritinio mąstymo svarbą gyvenimo būdo ir kelio pasirinkimui.

 IMG_0004

VSPS Violeta Ivanskaja

Socialinė pedagogė Alvija Baliukonytė

Psichologė Eglė Čerkauskienė


Atnaujinta: 2015/02/27

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines