IMG_00042015 m. vasario 19 d. 8 klasių mokiniai susitiko su žurnalistu, publicistu, kuris skaitė paskaitą „Kritinis mąstymas ir tikroji laisvė – kelias į laimę, sveikatą ir sėkmę“. Paskaita skirta mokinių sveikatos ir karjeros ugdymui. Juozas Dapšauskas pasakojo apie žalingų įpročių prevenciją bei  sveiką gyvenseną. Lektorius akcentavo kiekvieno žmogaus kritinio mąstymo svarbą gyvenimo būdo ir kelio pasirinkimui.

 IMG_0004

VSPS Violeta Ivanskaja

Socialinė pedagogė Alvija Baliukonytė

Psichologė Eglė Čerkauskienė


Atnaujinta: 2015/02/27

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”