logoVasario 6 dieną 3c klasę aplankė misijos „Sibiras 2014” dalyviai. Susitikime, skirtame Vasario 16-jai paminėti, taip pat dalyvavo 4a ir 4c klasių mokiniai. Misijos dalyviai Gytis ir Julija papasakojo,kaip vyko pasruošimas,kokius reikmenis turėjo pasiimti, minėjo, kad jiems teko nukeliauti 5 tūkst. kilometrų. Susipažinę su ten gyvenančiais lietuviais, jie tvarkė tremtinių kapus. Misijos dalyviai pasidalino patirtais įspūdžiais apie tai, kaip gynėsi nuo uodų, meškų, kur nakvojo, gamino maistą. Mokiniai, žiūrėdami nuotraukas, grožėjosi nuostabiais Sibiro gamtos vaizdais. Grįžę į klasę vaikai dar ilgai dalinosi patirtais įspūdžiais.

Regina Grinevičienė


Atnaujinta: 2015/02/09

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė