2

Lietingą spalio 15 d. rytą gausi 7A ir 7C mokinių kompanija išdardėjo į Druskininkus. Važiuodami mokiniai linksmai klegėjo ir smalsiai dairėsi pro langą į rudens ūkanas. Šėldamas ir besitaškydamas spalvotais lapų purslais vėjas žaidė lietaus išplaktų medžių šakose.

Rytmečio vieškeliai mus nuvedė į netoli Druskininkų esančią Tauro ir Aušros Česnulevičių sodybą. Čia mūsų laukė „Sūri pamoka“ menininkų druskos studijoje. Kaip pasakų fėja išsipuošusi šeimininkė Aušra mus pakvietė į dirbtuvę, kur jaukiai kūrenosi židinys. Šeimininkai parodė mums druskos skulptūrų ekspoziciją, papasakojo, iš kur kilo Druskininkų kurorto pavadinimas ir pakvietė visus į sūrią pamoką. Trumpam visa šauni kompanija tapo menininkais. Minkė druskos tešlą, gamino suvenyrus. Skulptūrų dirbtuvėse kiekvienas pasigamino nedidelį darbelį iš druskos kristalo. Vėliau buvo surengta mokinių darbelių paroda, išrinkti gražiausi druskos dirbiniai.

Puikiai ir įdomiai praleidę laiką, tęsėme kelionę po Druskininkų kurortą. Nuotaikos septintokams nesugadino net ir į veidą purškiantis lietus. Pasislėpę po skėčiais mokiniai dūko prie grojančio ir šokančio fontano.

Vakarop gerai nusiteikęs būrys septintokų pasuko namo. Visą kelią mokiniai dalijosi įspūdžiais ir gėrėjosi savo sukurtais druskos dirbiniais.

 

Tekstas Astos Šalkauskaitės

Nuotraukos Simonos Stankutės


Atnaujinta: 2014/10/16

Jums taip pat patiks

Kaziuko mugė
Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai