Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą,

Išaugusį iš pelenų,

Kaip savo rūpestį didžiausią,

Kuriuo lyg vieškeliu einu.

(Justinas Marcinkevičius)

Vartydami Lietuvos istorijos puslapius tarp daugybės neeilinių dienų prisimename itin didžias. Kasmet minėdami Vasario 16-ąją, mes susiejame save su visa lietuvių tautos istorija, su pagrindine jos darbų ir žygių idėja, žvelgiame į savo praeitį kaip sąmoningi jos paveldėtojai. Linkime, jog Vasario 16-osios šventė įkvėptų Jus naujiems, prasmingiems darbams Lietuvos labui. Pasidžiaukime tuo, ką sukūrėme kaip tauta ir kiekvienas asmeniškai dėl mūsų valstybės. Puoselėkime bendrumo jausmą, tegul niekada neapleidžia Jūsų pilietiška dvasia, pareiga, tolerancija  vienas kitam. Išlikime verti mūsų siektos laisvės kainos ir išsaugotų istorijos vertybių.

 

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos bendruomenė


Atnaujinta: 2017/02/19

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė