Spinduliuojančiu ir šiltu oru vis labiau džiuginantis pavasaris pamažu atneša šv. Velykų dvasią. Progimnazijos bendruomenė šiai šventei ruošiasi puošdama mokyklos erdves ir aplinką, vykdydama bendradarbiavimo veiklas šv. Velykų, atgimimo temomis.

 

Visus, ateinančius į progimnaziją pro pagrindinį įėjimą, pasitinka ketvirtų klasių mokinių rankų darbo margučiais išpuoštas Velykų medis. Gaminant margučius buvo integruotas pasaulio pažinimas, lietuvių kalba, dailė ir technologijos. Pirmų klasių mokinių išpuošti margučiai puošia antro aukšto fojė. Šiuose darbuose taip pat susijungė dailė, technologijos ir pasaulio pažinimas. Pirmų klasių mokiniai taip pat dalyvauja viktorinoje „Šv. Velykų tradicijos ir papročiai“. Antrų klasių mokiniai svarbiausią pavasario šventę mini integruotoje muzikos pamokoje ir dainuoja su pavasariu susijusias dainas.

Technologijų mokytojai, padedami mokinių, spalvotai išmargintais kiaušiniais išpuošė progimnazijos langus. Margučių marginimo technikos mokiniams taip pat atskleidžiamos neformaliojo švietimo būreliuose. Antrų klasių mokiniai, lankantys keramikos būrelį, pagamino visą gausybę gražuolių gaidžių skulptūrėlių ir kiaušiniams laikyti skirtų indukų. Dailės pamokų metu progimnazijos mokiniai kūrė velykinius atvirukus, kuriuose įrašę savo sveikinimą gali pasveikinti mylimus žmones.

 

Vyresnių klasių mokiniai taip pat įsitraukia į integruotas bendradarbiavimo veiklas. Štai 6B ir 7S klasės kartu su klasių auklėtojomis dalyvauja klasės valandėlėje „Šv. Velykų tradicijos ir papročiai – klasės margučių kraitelis“. Šioje veikloje susipina dorinis ugdymas, technologijos, dailė ir matematika. Lietuvių kalbos mokytojos L. Jankauskaitė ir A. Motuzaitė 7b ir 7č klasių mokinius kvietė dalyvauti J. Meko 100-osioms gimimo metinėms skirtoje integruotoje pamokoje ir pasikalbėti apie atgimimą per kūrybos ir literatūros prizmę.

 

Dėkojame visai progimnazijos bendruomenei, kuri, vykdydama įvairiapusiškas bendradarbiavimo veiklas, sukuria jaukią mokyklos aplinką ir atmosferą, leidžia pajusti, kad esame vieningos bendruomenės dalimi. Lai šv. Velykų atgimimas paliečia kiekvieną iš mūsų.

 

Atnaujinta: 2022/04/21

Jums taip pat patiks

Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą
Informacija būsimų penktokų tėvams
Informacija būsimų penktokų tėvams
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena