DSCN3086Sausio 26 d. vyko pradinių klasių Vilniaus miesto  meninio skaitymo konkurso  ,,Su knyga per pasaulį” I etapas. Jis vyksta kiekvienoje mokykloje, į antrą etapą išrenkami du kiekvienos mokyklos skaitovai. Trečiajame etape bus išrinkti du geriausi 1-2 klasių ir du geriausi  iš 3- 4 klasių skaitovai. Mokiniai gali deklamuoti poezijos kūrinį, prozos ištrauką, tautosakos tekstus. Kūrinys skaitomas lietuvių kalba.

Sveikiname mūsų mokyklos nugalėtojus Kamėją Jokužytę (2B) ir Vėją Svilainį (3A). Šie skaitovai varžysis antrame konkurso etape, kuris vyks Gerosios Vilties vidurinėje mokykloje. Linkime Jiems sėkmės!

Rasa Kacevičiūtė


Atnaujinta: 2015/01/27

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą