Norime pasidžiaugti, kad jau ketvirtus metus Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija kartu su partneriais Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Mokytojų rengimo institutu ir VILNIUS TECH, organizuoja tarptautinį STREAM konkursą – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“.

Konkursas vyks nuotoliniu būdu 2024 m. balandžio 25 d., o konkurso prizininkai bus apdovanoti konkurso organizatorių padėkos raštais ir vertingomis dovanomis.

 

Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis visomis STREAM ugdymo sritimis, ugdyti kūrybišką požiūrį į gamtos ir tiksliuosius mokslus bei gebėjimus juos praktiškai taikyti, sprendžiant realaus pasaulio problemas.

Konkurse kviečiamos dalyvauti Lietuvos mokyklų 3-5, 6-8, 9-12 klasių mokinių komandos.

Paraiškas konkursui prašome teikti iki 2024 m. balandžio 11 d. VILNIUS TECH „Ateities inžinerijos“ (AI) platformoje https://ateitin.vilniustech.lt/course/index.php?categoryid=257

 

Laukiame aktyvaus dalyvavimo ir linkime sėkmės!

2023-24 m. m. STREAM konkurso „Tvarūs inžineriniai sprendimai ir gyvenamoji aplinka“ nuostatai.

 

Atnaujinta: 2024/03/01

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama