Norime pasidžiaugti, kad jau antrus metus Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija kartu su partneriais Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Profesinio tobulinimo institutu ir VILNIUS TECH, organizuoja respublikinį STREAM konkursą – kūrybines dirbtuves IŠRADIMAI, KEIČIANTYS ŽMONIJOS GYVENIMĄ“.

Konkursas vyks nuotoliniu būdu 2022 m. kovo 17 d., o konkurso prizininkai bus apdovanoti konkurso organizatorių padėkos raštais ir vertingomis dovanomis.

Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis STREAM ugdymo sritimis, ugdyti praktinius gebėjimus.

Konkurse kviečiamos dalyvauti Lietuvos mokyklų 3-5, 6-8, 9-12 klasių mokinių komandos.

Paraiškas konkursui prašome teikti iki 2022 m. vasario 17 d. VILNIUS TECH „Ateities inžinerijos“ (AI) platformoje https://ateitin.vilniustech.lt/course/index.php?categoryid=257

Kviečiame mokytojus dalyvauti bei pasidalinti patirtimi skaitant pranešimus tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „STREAM UGDYMO SROVĖ“.

Detalesnė informacija apie konkursą ir konferenciją prisegtuke (pridedama).

Laukiame aktyvaus dalyvavimo ir linkime sėkmės!

2021-22 m. m. Išradimai, keičiantys žmonijos gyvenimą STREAM konkurso nuostatai

Atnaujinta: 2021/11/25