Norime pasidžiaugti, kad jau trečius metus Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija kartu su partneriais Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Profesinio tobulinimo institutu ir VILNIUS TECH, organizuoja respublikinį STREAM konkursą – kūrybines dirbtuves „INŽINERINIAI SPRENDINIAI LIETUVOJE “.

Konkursas vyks nuotoliniu būdu 2023 m. balandžio 20 d., o konkurso prizininkai bus apdovanoti konkurso organizatorių padėkos raštais ir vertingomis dovanomis.

Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis visomis STREAM ugdymo sritimis, ugdyti kūrybišką požiūrį į gamtos ir tiksliuosius mokslus bei gebėjimus juos praktiškai taikyti, sprendžiant realaus pasaulio problemas.

Konkurse kviečiamos dalyvauti Lietuvos mokyklų 3-5, 6-8, 9-12 klasių mokinių komandos.

Paraiškas konkursui prašome teikti iki 2023 m. kovo 17 d. VILNIUS TECH „Ateities inžinerijos“ (AI) platformoje https://ateitin.vilniustech.lt/course/view.php?id=365

Kviečiame mokytojus dalyvauti bei pasidalinti patirtimi skaitant pranešimus tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „STREAM UGDYMO SROVĖ“.

Detalesnė informacija apie konkursą ir konferenciją prisegtuke (pridedama).

Laukiame aktyvaus dalyvavimo ir linkime sėkmės!

2022-23 m. m. STREAM konkurso „Inžineriniai sprendiniai Lietuvoje“ nuostatai

Atnaujinta: 2023/02/22

Septintų klasių STEAM kelionė arba gamtamokslės pamokos „be sienų”