Birželio 12 -16 dienomis mūsų  progimnazijoje vyko 1- 4 klasių mokinių vasaros stovykla, kurioje mažieji stovyklautojai turiningai leido laiką. Kasdien  vyko įvairios veiklos, užsiėmimai, išvykos. Kur tik nebuvome, ko tik nematėme: keliavome   susipažinti su Pelėdų kalne gyvenančiomis pelėdomis, lankydamiesi alpakų ūkyje bandėme prisijaukinti, net ir pasibučiuoti su šiais mielais gyvūnais. O štai Vingio parke surengtose sporto varžybose  pasitikrinome  savo jėgas bei ištvermę, prisiminėme ir gilinome žinias apie sveikatą, sveiką gyvenseną.  Lankėmės Vilniaus lėlių teatre, o paskutinę stovyklos dieną vyko Robotikos užsiėmimai, kurių metu mokėmės konstruoti. Labai  džiaugiamės patyrę daug  nuotykių bei radę naujų draugų.Atnaujinta: 2023/07/04

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama