2017 m. vasario 22 d. mokyklos aktų salėje būrys penktokų garsiais plojimais pasitiko stipriausią pasaulio žmogų – Žydrūną Savicką. Žydrūno pasakojimo apie tai, kaip jis tapo stipriausiu, vaikai klausėsi su didžiuliu susidomėjimu. Salėje nuvilnydavo tai susižavėjimo ir nuostabos šūksniai, tai įsivyraudavo tylios pagarbos akimirkos, tai smagaus juoko bangos, kai stipruolis dalijosi savo vaikystės, mokslo, treniruočių ir varžybų istorijomis. Tai nebuvo paprasta sportininko karjeros istorija, o pamokantis ir vaikus įkvepiantis pasakojimas, kaip reikia nuosekliai siekti savo gyvenimo tikslo, nugalėti sunkumus ir savo paties silpnybes. Kodėl svarbu sveikai maitintis, aktyvai sportuoti ir sveikai gyventi. visus atsakymus vaikai išgirdo iš stipriausio žmogaus lūpų. Tai buvo įtaigu ir vaikams lengvai suprantama. Daug įvairiausių klausimų nuskambėjo ir iš vaikų lūpų. Į visus juos Žydrūnas turėjo atvirus, šmaikščius ir prasmingus atsakymus. Susitikimą vainikavo bendros klasių nuotraukos ir daugybė asmenukių su stipriausiu žmogumi. Visiems, norintiems tapti sveikesniems ir tvirtesniems – www.savickosportoklubas.lt.

Parengė Vitalis Vošterys

 

Akimirkos:

 


Atnaujinta: 2017/02/27

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama