Kovo 22 d.  mokyklos sporto salėje vyko STEPO varžybos, kuriose dalyvavo aštuntų klasių merginos. Emocijos ir azartas liejosi per kraštus, viena klasė palaikė kitą, džiaugsmui nebuvo ribų. Konkurencingoje, bet labai jaukioje ir draugiškoje kovoje pirmąją vietą užėmė 8v klasė, antroji vieta atiteko 8s klasei ir garbinga trečioji vieta – 8č klasei. Visos penkios komandos buvo apdovanotos už laimėjimą ir dalyvavimą.

Merginos daug repetavo, kūrė šokį, įvaizdį, stilių, išliejo daug širdies ir energijos. Tai tikrai sėkmingas, vienijantis renginys tik merginoms. Ar šis iššūkis patiko?

Dalinamės merginų emocijomis ir mintimis su jumis:

• „Buvo labai smagu. Smagu kurti ir žiūrėti tokius pasirodymus, visos labai stengėsi.“
  • „Buvo nuostabi patirtis! Linksma buvo ruoštis ir taip pat draugiškai pasivaržyti. Manau, tokie renginiai mus vienija. Tai geras bendravimo būdas.”
  • „Man patiko šokis ir taip pat visų palaikymas.”
  • „Smagu, kad visi vieni kitus palaikė, niekas kitų nelaikė varžovais”.
  • „Man labai patiko ruoštis STEPO konkursui. Mūsų klasėje mažai merginų, tad labai gerai komunikuojame visos. Galėtų daugiau tokių renginių vykti, ypač su gerais prizais.“
  • „Man patiko kurti šokį ir šokti su draugėmis. Smagu žiūrėti, ką sukūrė kiti. Man mūsų šokis patiko labiausiai.”
  • „Man patiko ruoštis šitam konkursui. Buvo labai faina gauti prizą. Patiko šokti. Manau kitais metais būtų faina vėl tai padaryti.”
  • „Buvo labai smagu! Vyravo gera nuotaika, visos merginos smagiai ir gražiai šoko. Daugiau tokių renginių!”
  • „Buvo labai smagu, pagaliau mes, mergaitės, galėjom daugiau praleisti laiko kartu. Visi stengėsi ir didžioji dalis buvo motyvuoti. Faina pamatyti, ką visos padarė per visą laiką kol ruošėmės. Kiekviena komanda praleido gerai laiką ir, manau, atsipalaidavo, pasidžiaugė.”
  • „Man labai patiko, kaip kiekviena klasė konkurso metu palaikė viena kitą, nors buvo varžybos. Kiekviena komanda buvo palydėta gausiais aplodismentais. ”
  • „Jaučiausi siaubingai, nes labai bijojau būti dėmesio centre, sumaišyti judesius, labai susinervinau, nes laimėjom ne prizinę vietą. Jaučiausi kalta dėl to…”
  • „Šios varžybos buvo puiki proga pamatyti mūsų bendravimo galimybes. Šio dalyko mums trūko.”
  • „Buvo labai faina, patiko. Man buvo svarbiausia, sudalyvauti ir turėti gerą laiką. Patiko, kad visoms vienodai davė dovanėles ir niekas nebuvo piktas. Buvo smagi netradicinė veikla.“

Varžybų organizatorė Diliara Velishaieva

Atnaujinta: 2023/03/24