Šių metų balandžio 30 dieną jau šeštus metus vyko pradinių klasių mokinių mini gamtamokslinė konferencija „Stebiu, bandau, sužinau“. Mokiniai pristatė savo gamtos stebėjimus, tyrinėjimus. Šiais metais išklausėme dvylika pranešimų, kuriuos pristatė penki pirmokai, trys trečiokai ir keturi ketvirtos klasės mokiniai. Sužinojome, kaip auginti triušius, žiurkėnus, akvariumo žuvytes, ar galima prijaukinti balandžius. Taip pat išgirdome, kaip prižiūrėti gėlių daigus, pasigaminti popierių, užauginti kristalus bei kodėl  pavasarį reikia kelti į medžius inkilus.

  Konferenciją organizavo ir vedė pradinių klasių mokytojos A. Barišauskienė, A. Sakalauskaitė, E. Palikevičienė. Džiugu, kad mūsų mokykloje yra aktyvių, kūrybingų, norinčių pažinti aplinkinį pasaulį pradinukų.

Pradinių klasių mokytoja Rasa Kacevičiūtė


Atnaujinta: 2013/11/13

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”