Trečius metus iš eilės Jono Basanavičiaus progimnazijoje stažuojasi studentai iš Prancūzijos. Glaudus bendradarbiavimas tarp LEU Edukacinių tyrimų instituto vadovės doc. dr. Daivos Jakavonytės- Staškuvienės ir mūsų mokyklos mokytojų, padeda tobulėti būsimiems ir esamiems mokytojams. Šiuo metu mokykloje viešinčios Pauline, Laura ir Mathilde yra Bretanės universiteto studentais, ketinančios tapti pradinių klasių ir biologijos mokytojomis. Džiaugiamės turėdami gyvą prancūzų kalbą prancūzų kalbos pamokose ir galėdami pasidalinti mokyklos gerąja patirtimi integruotose, IKT ir gamtamokslinio ugdymo pamokose.

Atnaujinta: 2018/01/31

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”