Progimnazijoje prasideda mokytojų projektas „Kolega – kolegai“, kurio metu mokytojai dalyvauja kito mokytojo pamokose – stebi, vertina, semiasi naujų idėjų, dalinasi patirtimi.

Buvo pristatytos dvi pradinio ugdymo pamokos – vyko Aldonos Barišauskienės vadovaujamos 3B klasės Pasaulio pažinimo pamoka, kurios tema buvo „Ten, kur noksta spanguolės“. Mokiniai aptarė pelkės sampratą, sužinojo kur randasi dvi didžiausios pelkės Lietuvoje. Be to, trečiokai mąstymo žemėlapyje surado pelkių skirtumus bei panašumus. Taip pat mokytoja paaiškino, kas yra akivaras ir kur noksta spanguolės. Pamokos metu moksleiviai ragavo spanguolių ir sužinojo, kad spanguolės – tai vitaminų šaltinis.

Audronė Sakalauskaitė su 1 B klasės mokiniais susipažino su garsu ir raide L, mokėsi rašyti ir nupiešti raidelę bei sukūrė raidės L nuotykių knygelę. 1B klasės mokinė Smiltė pristatė  klasės draugams savo mylimiausią žaisliuką, o pristatymo metu klasės draugai pateikė Smiltei įvairiausių klausimų, kaip pvz.: ką mėgsta valgyti tavo žaisliukas, kokius žaidimus jis žaidžia ir pan. Be to, pirmokai jau žino, kad pamokai prasidėjus 1 B klasės mokiniai sveikinasi vienas su kitu, paduoda ranką vienas kitam, taria vienas kito vardą bei žiūri į akis.

Kitomis dienomis bus pristatyti kitų  klasių mokytojų projektai.Atnaujinta: 2018/10/23

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama